Beursnieuws
donderdag, 13 oktober 2022 09:29
Beursblik: Degroof Petercam verlaagt koersdoel Fagron
In dit artikel vind u onder andere informatie over: Fagron,
Degroof Petercam heeft na de kwartaalcijfers het koersdoel voor Fagron verlaagd van 23,00 naar 21,00 euro bij een ongewijzigd koopadvies. Dit bleek donderdag uit een rapport van analist Frank Claassen.
Het koersdoel ging omlaag nadat de analist de taxaties voor de aangepaste EBITDA voor volgend jaar met 4 tot 5 procent verlaagde.
De autonome omzetgroei tegen constante wisselkoersen was volgens de analist in het derde kwartaal teleurstellend. Dit werd veroorzaakt door tekorten in de Amerikaanse aanvoerketen en meer concurrentie in Latijns-Amerika, aldus Claassen.
Niettemin lag de gerapporteerde omzet iets boven de verwachtingen van de analist, dankzij overnames en meezittende wisselkoersen.
Verder denkt Claassen dat het niet positief is dat Fagron de doelstellingen van een run rate omzet van 125 miljoen dollar voor de steriele faciliteit in het Amerikaanse Wichita heeft moeten intrekken. De magistrale bereider rekent nu op een omzet van 95 miljoen euro.
De analist merkt op dat het zonde is dat dit het gevolg is van een wereldwijd tekort aan spuiten.
Fagron blijft op de favorietenlijst van Degroof.
Het aandeel Fagron daalde donderdagochtend 6,2 procent tot 11,60 euro.
De koers van het aandeel Fagron noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: