AEX *
Toegang tot al onze analyses en kooptips? Word abonnee
AEX *
AMX *
BEL20 *
NAS100 *
US30 *
USA500 *
VIX *

Video

dinsdag, 28 juni 2022 10:54

Shell PLC onveranderd HOT!

Vorige week heeft TradeIdee aandacht besteed aan de Olie-prijs. Inmiddels is deze inderdaad weer opgelopen. Wat betekent dit voor Shell PLC? TradeIdee vertelt.

Deze video wordt mogelijk gemaakt door Société Générale, uitgever van beursproducten op de Nederlandse markt. Bij Société Générale kunt u terecht voor verschillende soorten beleggingsproducten zoals Factors, Warrants, Certificaten en Notes. Deze producten kunt u via uw eigen bank of broker verhandelen. Met ruim 700 onderliggende waarden heeft Société Générale het ruimste aanbod in beursproducten waarbij u altijd het juiste product voor uw handelsidee vindt. Onze producten zijn bedoeld voor de actieve doe-het-zelf belegger met een duidelijke visie op de markt. Vind het product dat past bij uw visie op sgbeurs.nl

Beleggen brengt risico’s met zich mee, u kunt uw inleg verliezen. Deze producten kwalificeren als complexe producten en zijn bedoeld voor ervaren beleggers in Nederland die voldoende kennis en ervaring hebben om de kenmerken van deze producten te begrijpen en de risico’s ervan in te schatten. De aanschaf van een financieel instrument kan een risico met zich meebrengen. Wij raden u daarom ten zeerste aan om de volledige productinformatie te lezen zoals opgenomen in de voorgeschreven documenten, zoals het prospectus of het essentiële informatiedocument. Deze documenten zijn terug te vinden via de website www.sgbeurs.nl op de productpagina van het uitgegeven beursproduct onder “Documentatie”. De goedkeuring van het prospectus kan niet worden beschouwd als aanprijzing van de effecten. U staat op het punt een product te kopen dat niet eenvoudig en misschien moeilijk te begrijpen is. Reclame: deze video heeft een commercieel karakter.

De Aandeelhouder TV

maart 20, 2023

ING eerste rebound poging – 20mrt23

maart 20, 2023

Aandelen NN Group richting de 40 euro?

maart 20, 2023

Macroflits: Komt er een bankencrisis?

maart 20, 2023

Onrust financiële sector houdt aan | 20 maart 2023 | Markets Update van BNP Paribas Markets

maart 17, 2023

ABNAMRO grootste daler, en nu? – 15mrt23

Gerelateerde video's

17 oktober 2022 om 05:19

AEX WervelWind

14 oktober 2022 om 09:23

Randstad Op en Neer

14 september 2022 om 09:14

Philips Trend is onveranderd Trend

25 juli 2022 om 12:49

Galapagos weer KansHebber

30 juni 2022 om 09:06

KansHebber Galapagos

Columns

Nieuw
20 mrt 12:46 Redactie

Hierom dalen banken ondanks de reddingen

17 mrt 10:03 Doijer en Kalff

Alles wat u moet weten over de DJIA-goud ratio 2.0 en waarom uw favoriete indicatoren en ratio’s outdated zijn

17 mrt 10:19 Cees Smit

Column: Klimaat Gekkies in Brussel