Beursupdate: AEX licht lager van start gegaan

De AEX index koerste maandag kort na de beursgong 0,2 procent lager naar 906,57 punten, terwijl de Midkap 0,1 procent prijs moest geven.
Onder de hoofdaandelen won ABN AMRO ruim een half procent. NN won 0,4 procent na een voorlopige update. Shell sloot de rij met een verlies van meer dan 2 procent.
Shell presteerde in het tweede kwartaal bij verschillende onderdelen minder dan in de eerste drie maanden van dit jaar, zo bleek uit een eerste update die de energiereus uitstuurde in aanloop naar de kwartaalcijfers.
In de AMX won Alfunds 1,1 procent na een koopadvies van Deutsche Bank. JDE Peet’s verloor meer dan 1 procent, maar het aandeel noteerde ook ex-dividend. Ook Fugro daalde met 1,1 procxent.
In de AScX won Envipco 3,9 procent.
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van
koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: