Beursnieuws
donderdag, 16 maart 2023 09:09
Beursupdate: AEX hoger van start gegaan
In dit artikel vind u onder andere informatie over: NED25, NLMID,
De AEX index koerste donderdag onder aanvoering van financiële waarden krap anderhalf procent hoger op 726,60 punten, terwijl de Midkap meer dan twee procent won.
Onder de hoofdaandelen ging ING aan kop met bijna vijf procent koerswinst. De verzekeraars NN en Aegon wonnen tot drie procent. Dalers bleven achterwege.
In de AMX wonnen Air France-KLM en ABN AMRO ongeveer vijf procent. Ook in deze index bleven dalers achterwege.
In de AScX won Van Lanschot drie procent.
De koers van het aandeel NED25 noteert live op * met een verschil van *. De koers was gisteren op zijn hoogst 738,74 en op zijn laagst 718,73. Het aandeel had een slotkoers van 722,43.
De koers van het aandeel NLMID noteert live op * met een verschil van *. De koers was gisteren op zijn hoogst 940,94 en op zijn laagst 906,98. Het aandeel had een slotkoers van 936,42.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: