AEX *
Toegang tot al onze analyses en kooptips? Word abonnee
AEX *
AMX *
BEL20 *
NAS100 *
US30 *
USA500 *
VIX *

Beursnieuws

ABM donderdag, 9 februari 2023 07:58

Flow Traders overtreft verwachtingen

Flow Traders heeft in het vierde kwartaal van 2022 de handelsinkomsten onverwachts zien stijgen. Dit bleek donderdag voorbeurs uit de cijfers van de flitshandelaar.

Flow Traders zag de handelsinkomsten afgelopen kwartaal uitkomen op 113,9 miljoen euro, hetgeen 2 procent meer is dan de 112,2 miljoen euro een kwartaal eerder. De consensus hield rekening op een terugval tot 96,1 miljoen euro. "Verhoogde niveaus van marktactiviteit zorgden voor sterke handelsprestaties in het vierde kwartaal, waarbij alle regio's een betekenisvolle bijdrage leverden", aldus CTO Folkert Joling in een toelichting.

Liever wat actiever handelen?
Bekijk hier het aanbod van instrumenten voor het aandeel Flow Traders

In het vierde kwartaal van 2022 kwam de genormaliseerde nettowinst uit op 33,6 miljoen euro, hetgeen een daling van 3 procent betekende ten opzichte van de winst een kwartaal eerder.

De genormaliseerde EBITDA kwam in het vierde kwartaal uit op 48,2 miljoen euro tegen 48,8 miljoen euro in het derde kwartaal. De consensus mikte hier op 33 miljoen euro.

De operationele kosten bedroegen net geen 66 miljoen euro tegen ruim 63 miljoen euro in het derde kwartaal.

Het investeringsfonds van het bedrijf deed afgelopen jaar 23 investeringen voor 25,3 miljoen euro. Dit betekende slechts kleine aanpassingen aan de portefeuille in het vierde kwartaal.

Van het lopende inkoopprogramma van eigen aandelen ter waarde van 40 miljoen euro, is inmiddels 24,7 miljoen euro ingekocht.

Flow Traders wil een slotdividend uitkeren van 0,80 euro per aandeel. Daarmee komt het totale dividend over 2022 uit op 1,50 euro per aandeel.

Outlook

Hoewel Flow Traders nieuw talent wil blijven binnenhalen, verwacht de flitshandelaar dat het aantal FTE's stabiel zal blijven in 2023, wat de efficiëntie goed zal doen.

De vaste operationele kosten zullen in 2023 tussen de 175 en 185 miljoen euro moeten uitkomen tegen 161,6 miljoen euro in 2022.

Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:

Amx_fonds, Kwartaalcijfers

De Aandeelhouder TV

maart 27, 2023

AEX: Zakken we terug naar de 700 punten?

maart 27, 2023

Pharming breekt uit | 27 maart 2023 | Markets Update van BNP Paribas Markets

maart 25, 2023

FED schrikt en de bankensector in de stress, maar wat moet je er nu mee als belegger?

maart 24, 2023

BRENT OIL naar 80+ – 21mrt23

Het laatste beursnieuws

updates

  • 11:11

    AEX vormt lagere top, maar bodemvorming bij aandeel Coinbase

  • 08:06

    First Citizens koopt groot deel van Silicon Valley Bank

  • 10:07

    Aandeel Nemetschek: Zit er nu veel meer in?

  • 08:19

    Bankproblemen houden gemoederen bezig, maar tech profiteert van lagere rente

  • 15:39

    LYNX Beursflash: Zijn Rabobank Certificaten een interessante belegging? 

  • 10:42

    Aandeel L’Oréal: De stieren gaan “all in”

  • 08:22

    Geen renteverlaging in 2023 volgens Fed

  • 14:35

    Call opties uitleg: betekenis, voorbeelden en strategieën 

  • 13:39

    Aandeel Goldman Sachs: “happy end?”

Masterclasses

Columns

Nieuw
27 mrt 15:30 Matthias Baccino

Financiële onafhankelijkheid voor iedereen

27 mrt 11:21 Cees Smit

Column: Reserve Bankencrisis

26 mrt 11:54 Nico Inberg

Waar kan koers Pharming heen?