AEX *
Toegang tot al onze analyses en kooptips? Word abonnee
AEX *
AMX *
BEL20 *
NAS100 *
US30 *
USA500 *
VIX *

Beursnieuws

ABM vrijdag, 27 januari 2023 09:49

Beursblik: solide margeverwachting Signify

In dit artikel vind u onder andere informatie over: Signify,

Signify heeft vrijdag een solide outlook afgegeven voor de marges in 2023, maar de verwachtingen voor de vrije kasstroom dit jaar zijn wel wat aan de zwakke kant. Dit oordeelde Degroof Petercam vrijdag.

De kwartaalresultaten waren zoals verwacht een tegenvaller, vooral door tijdelijke factoren, waaronder de coronacrisis. De aandacht ging na de recente waarschuwing van Signify daarom vandaag vooral naar de outlook, zo stelde analist Frank Claassen. Gezien de volatiliteit in de markt, vindt de analist het begrijpelijk dat Signify geen verwachting afgaf voor de omzetgroei. Degroof mikt voor 2023 op een omzetkrimp op vergelijkbare basis van 2,4 procent.

De outlook van Signify van een aangepaste EBITA-marge van 10,5 tot 11,5 procent noemde Degroof bemoedigend. "Het laat de bereidheid van Signify zien om de kostenbasis verder omlaag te brengen", aldus Claassen. Degroof denkt zelf dat een marge van 10,5 procent haalbaar is.

De verwachtingen voor de vrije kasstroom voor dit jaar zijn wel wat zwak, zo vindt de analist. Dit heeft volgens hem te maken met de sterker dan voorziene terugval in het werkkapitaal in het afgelopen kwartaal.

Degroof Petercam heeft een Houden advies op Signify met een koersdoel van 34,00 euro. Het aandeel Signify steeg vrijdag 1,4 procent op 33,64 euro, na aanvankelijk lager van start te zijn gegaan.


De koers van het aandeel Signify noteert live op * met een verschil van *. De koers was gisteren op zijn hoogst 29,53 en op zijn laagst 28,26. Het aandeel had een slotkoers van 29,21.


Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:

Beursblik


Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel:

De Aandeelhouder TV

maart 21, 2023

BRENT OIL naar 80+ – 21mrt23

maart 21, 2023

Bankaandelen blijven volatiel | 21 maart 2023 | Markets Update van BNP Paribas Markets

maart 20, 2023

ING eerste rebound poging – 20mrt23

maart 20, 2023

Aandelen NN Group richting de 40 euro?

Het laatste beursnieuws

updates

  • 10:05

    Aandeel VARTA: de problemen zitten niet in de chart

  • 08:16

    Opluchtingsrally na gedwongen overname Credit Suisse

  • 10:15

    Rabobank Certificaten uitleg over het dividend en de risico’s

  • 10:00

    AEX zet 200EMA onder druk & ASML verliest kracht

  • 08:36

    UBS neemt Credit Suisse over – Wat doet de Fed deze week?

  • 10:30

    Aandeel Adobe: Sterke cijfers, nu hebben de stieren hun kans

  • 08:04

    Grote Amerikaanse banken snellen First Republic Bank te hulp

  • 15:21

    Aandeel Volkswagen: Wordt de outlook 2023 gerealiseerd?

  • 11:14

    LYNX prolongeert titel ‘Broker van het jaar’

Masterclasses

  • 21 maart

    Waar komt rendement nou eigenlijk vandaan?

Columns

Nieuw
21 mrt 13:12 Redactie

Ordina: nog geen gelopen koers

21 mrt 12:32 Matt Christensen

AllianzGI lanceert eigen dataplatform voor duurzaamheid

21 mrt 09:34 Cees Smit

Column: Bankrun en Banken Bankrupt