Beursnieuws
woensdag, 21 september 2022 09:08
Beursupdate: AEX opent lager
In dit artikel vind u onder andere informatie over: NED25, NLMID,
De Amsterdamse beurs is woensdag lager geopend. Kort na opening van de beurzen, koerste de AEX 0,5 procent lager op 658,14 punten.
Onder de hoofdfondsen leverden Adyen en Just Eat Takeaway circa 2,5 procent in. ASMI en ASML daalden tot twee procent. Shell hield de voeten droog met een winst van 1,4 procent.
OCI won in de AMX 1,8 procent en Aperam 0,3 procent. Fagron daalde juist met 1,3 procent. AMG gaf 1,1 procent prijs.
Onder de kleinere aandelen won Azerion 3,5 procent, maar leverde NSI 3,1 procent in.
De koers van het aandeel NED25 noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
De koers van het aandeel NLMID noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: