Beursnieuws
maandag, 13 juni 2022 22:24
Oracle boekt lagere nettowinst
In dit artikel vind u onder andere informatie over: Oracle,
Oracle heeft het afgelopen kwartaal een lagere nettowinst geboekt op een hogere omzet. Dit bleek maandag nabeurs uit de kwartaalcijfers van het Amerikaanse softwarebedrijf.
Het concern kondigde een kwartaaldividend aan van 0,32 dollar per aandelen.
Oracle boekte het afgelopen kwartaal een nettowinst van 3,2 miljard dollar, ofwel 1,16 dollar per aandeel, in vergelijking met 4,0 miljard dollar, ofwel 1,37 dollar per aandeel, in dezelfde periode een jaar eerder.
De aangepaste winst kwam uit op 1,54 dollar per aandeel, wat gelijk was aan het aangepaste resultaat in dezelfde periode een jaar eerder.
De omzet steeg van 11,2 miljard dollar in dezelfde periode vorig jaar naar 11,8 miljard dollar het afgelopen kwartaal.
Het aandeel Oracle noteerde maandag in de elektronische handel nabeurs 8,6 procent hoger.
De koers van het aandeel Oracle noteert live op * met een verschil van *. De koers was gisteren op zijn hoogst 88,48 en op zijn laagst 87,51. Het aandeel had een slotkoers van 88,01.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: