Pharming presenteert nieuwe CEO

Pharming Group heeft Fabrice Chouraqui voorgedragen als vervanger van CEO Sijmen de Vries. Dit meldde het biotechbedrijf dinsdagochtend.
De Vries treedt terug uit de Raad van Bestuur op het moment van de benoeming van Chouraqui. Daarvoor wordt een Bava georganiseerd.
“Fabrice is een zeer ervaren leidinggevende in de internationale farmaceutische en biotechnologische sector, die naar Pharming een schat aan wereldwijde expertise en ervaring meebrengt in alle aspecten van de biofarmaceutische waardeketen”, zei voorzitter Richard Peters van de raad van commissarissen in een toelichting. Chouraqui werkte voorheen onder meer bij Novartis en Bristol-Myers Squibb.
Voor een soepele overdracht van taken en verantwoordelijkheden, zal De Vries tot en met 31 december 2025 strategisch adviseur blijven van de nieuwe CEO.
De Vries was de afgelopen 16 jaar CEO van Pharming.

© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van
koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: