Beursupdate: AEX licht lager van start gegaan

De AEX index koerste dinsdag kort na de beursgong 0,3 procent lager op 762,03 punten, terwijl de Midkap 0,2 procent prijs gaf.
Onder de hoofdaandelen bleven de uitslagen beperkt. ASR ging aan kop met een winst van krap een procent. ABN AMRO daalde anderhalf procent naar 12,33 euro. Deutsche Bank haalde het aandeel van de kooplijst en verlaagde het koersdoel van 21,00 euro naar 15,00 euro.
In de AMX won Aperam 0,7 procent. Fagron en Basic-Fit verloren ongeveer een procent.
In de AScX waren de schijnwerpers gericht op Ebusco. Het bedrijf is geselecteerd door de Italiaanse inkooporganisatie Consip voor het leveren van elektrische bussen en het aandeel klom negen procent.
Het lokaal genoteerde Marel daalde met ruim 3 procent, nadat de overnameplannen van John Bean werden afgewezen.
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van
koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: