Toegang tot al onze analyses en koopstips? Word abonnee
AEX
NAS100
US500
HONG KONG
EUR/USD
Bekijk koersen

Beursblik: Degroof Petercam verhoogt koersdoel Beter Bed

Beursblik: Degroof Petercam verhoogt koersdoel Beter Bed
20 jan 2023 om 10:42

Degroof Petercam heeft het koersdoel voor Beter Bed verhoogd van 4,00 naar 4,30 euro met handhaving van het Houden advies. Dit bleek uit een analyse van de omzetcijfers van de matrassenretailer over het vierde kwartaal door de bank.

Degroof Petercam vond de omzetontwikkeling van Beter Bed beter dan verwacht, met name door de  trend in de vergelijkbare omzet, terwijl ook de orderinstroom volgens de bank beter was dan voorzien.

Beter Bed behaalde een omzet in het vierde kwartaal van 62,7 miljoen euro. Degroof Petercam rekende op 56,5 miljoen euro. De like-for-like, ofwel vergelijkbare omzet, steeg bij de onderneming uit Uden met 3,5 procent. Degroof Petercam had een daling met 6,7 procent verwacht. 

Het orderboek kwam in het laatste kwartaal van vorig jaar uit op 23,1 miljoen euro en de bank had 19,9 miljoen euro voorzien.

Degroof verwacht na deze kwartaalupdate de taxaties voor Beter Bed te verhogen.

Het aandeel Beter Bed noteerde vrijdag op een groen Damrak 0,7 procent lager op 3,44 euro.


Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel:

Koers Van Lanschot Kempen

*

Wil je direct op de hoogte zijn van het laatste beursnieuws?

Schrijf je nu in voor onze gratis nieuwsbrief en mis niks!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.