Toegang tot al onze analyses en koopstips? Word abonnee
AEX
NAS100
US500
HONG KONG
EUR/USD
Bekijk koersen

Brill spreekt van goede start 2022

Brill spreekt van goede start 2022
14 apr 2022 om 18:16

Brill heeft het afgelopen kwartaal een omzet geboekt die in lijn ligt met de verwachtingen van het management over alle lijnen. Dit meldde de wetenschappelijke uitgever uit Leiden donderdag nabeurs in een update over het eerste kwartaal.

“We zijn blij om te zien dat de positieve ontwikkelingen van 2021 zich voortzetten, wat ons vertrouwen geeft voor de rest van 2022, ondanks wereldwijde economische onzekerheden. De strategische focus blijft op schaalvergroting”, zei CEO Peter Coebergh.

Het concern meldde dat de omzet in het eerste kwartaal met name gedreven werd door de Brill Book Archive, terwijl ook de eBook-inkomsten een sterke groei blijven laten zien. Daarnaast meldde het concern dat de omzet uit tijdschriften tekenen van herstel laat zien.

Brill zei vanwege de huidige inflatiecijfers prijsstijgingen te constateren bij zijn leveranciers “die hoger zijn in vergelijking met andere jaren”. Om deze stijgende kosten het hoofd te kunnen bieden zei het bedrijf de overstap naar elektronische publicaties en print-on-demand te versnellen.

Op 25 mei organiseert Brill zijn jaarvergadering.


Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel:

Koers Brill Koninklijke

*

Wil je direct op de hoogte zijn van het laatste beursnieuws?

Schrijf je nu in voor onze gratis nieuwsbrief en mis niks!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.