Toegang tot al onze analyses en koopstips? Word abonnee
AEX
NAS100
US500
HONG KONG
EUR/USD
Bekijk koersen

Nederland investeert weer meer

Nederland investeert weer meer
20 jan 2022 om 07:08

Er is in november weer meer geïnvesteerd in Nederland. Dit bleek donderdag uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek.

De investeringen stegen in november met 1,9 procent op jaarbasis. Vooral de investeringen in woningen en gebouwen waren hoger dan een jaar eerder. In personenauto’s en infrastructuur is echter minder geïnvesteerd. Ten opzichte van november 2019 lagen de investeringen ruim 1 procent lager.

In maart, april en mei dit jaar werd er flink meer geïnvesteerd dan een jaar eerder, maar vanaf juni zette een dalende trend in. In september lagen de investeringen nog maar 0,4 procent hoger dan een jaar eerder, waarna in oktober een min moest worden bijgeschreven.

De omstandigheden voor investeringen zijn in januari minder gunstig dan in november volgens de CBS Investeringsradar. 

Wil je direct op de hoogte zijn van het laatste beursnieuws?

Schrijf je nu in voor onze gratis nieuwsbrief en mis niks!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.