Beursnieuws
vrijdag, 25 juni 2021 09:17
Beursupdate: AEX vlak van start gegaan
In dit artikel vind u onder andere informatie over: NED25, NLMID,
De AEX index koerste vrijdag kort na de beursgong 0,1 procent hoger naar 733,58 punten, terwijl de Midkap 0,4 procent won.
Onder de hoofdaandelen won ArcelorMittal meer dan 2 procent. Prosus klom daarnaast krap 1 procent. Adyen en Heineken verloren daarentegen meer dan een half procent.
In de AMX was Galapagos koploper met een stijging van 1,3 procent. PostNL verloor juist krap 1 procent.
In de AScX won B&S Group bijna 4 procent, zonder direct aanwijsbare reden. Vivoryon verloor na een kwartaalupdate 5 procent.
Het lokaal genoteerde Fastned steeg meer dan 4 procent.
De koers van het aandeel NED25 noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
De koers van het aandeel NLMID noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: