Toegang tot al onze analyses en koopstips? Word abonnee
AEX
NAS100
US500
HONG KONG
EUR/USD
Bekijk koersen

Stellantis ziet omzet stijgen

Stellantis ziet omzet stijgen
30 okt 2025 om 08:34

 Stellantis heeft in het derde kwartaal meer auto’s afgeleverd en de omzet zien stijgen. Dit maakte de fabrikant van onder meer Fiat, Chrysler en Peugeot donderdagochtend in een update bekend.

De omzet steeg in het afgelopen kwartaal met 13 procent op jaarbasis naar 37,2 miljard euro, vooral gedreven door groei in Noord-Amerika, Europa en het Midden-Oosten en Afrika, terwijl de omzet in Zuid-Amerika “bescheiden” onder druk stond.

In totaal werden er in de verslagperiode 1,3 miljoen auto’s afgeleverd, net als de omzet een stijging van 13 procent op jaarbasis. 

De autoproducent herhaalde donderdag de outlook voor de tweede jaarhelft, waarin onder meer een verbetering van de netto-omzet en de vrije kasstroom wordt verwacht.

“We nemen ook stevige maatregelen om de middelen, programma’s en plannen van Stellantis af te stemmen op de ondersteuning van winstgevende groei op de lange termijn, waaronder onze onlangs aangekondigde investering van 13 miljard dollar in de VS”, aldus CEO Antonio Filosa.

Koers Brunel

*

Wil je direct op de hoogte zijn van het laatste beursnieuws?

Schrijf je nu in voor onze gratis nieuwsbrief en mis niks!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.