Toegang tot al onze analyses en koopstips? Word abonnee
AEX
NAS100
US500
HONG KONG
EUR/USD
Bekijk koersen

Lufthansa ziet vraag stabiliseren

Lufthansa ziet vraag stabiliseren
30 okt 2025 om 08:37

 Deutsche Lufthansa heeft in het derde kwartaal de winst onder druk zien staan, waarbij hogere kosten een stijging van de omzet teniet deden, terwijl de vraag stabiliseerde. Dit bleek donderdag uit cijfers van de Duitse luchtvaartmaatschappij. 

De luchtvaartmaatschappij boekte een 4 procent hogere omzet van 11,2 miljard euro. Lufthansa, waar ook Swiss, Austrian Airlines, Brussels Airlines en Eurowings onder vallen, verwelkomde 42 miljoen passagiers. Dit waren er een jaar eerder nog 40 miljoen. 

De aangepaste EBIT kwam grofweg vlak uit op 1,3 miljard euro. Onder de streep restte een winst van 966 miljoen euro tegen 1,1 miljard euro een jaar eerder. 

Lufthansa sprak van de hoogste kwartaalomzet ooit, maar de boekingen voor het lopende vierde kwartaal laten zien dat de vraag wat zal stabiliseren in alle regio’s, waarschuwde de maatschappij. 

Lufthansa probeert een moeilijk 2024 achter zit te laten, waarin de luchtvaartmaatschappij werd getroffen door stakingen en oplopende kosten. 

Lufthansa verwacht dit jaar nog steeds een significante stijging van de aangepaste EBIT ten opzichte van de 1,6 miljard euro van vorig jaar.  

Wil je direct op de hoogte zijn van het laatste beursnieuws?

Schrijf je nu in voor onze gratis nieuwsbrief en mis niks!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.