Toegang tot al onze analyses en koopstips? Word abonnee
AEX
NAS100
US500
HONG KONG
EUR/USD
Bekijk koersen

Onward Medical haalt ruim 50 miljoen euro op

Onward Medical haalt ruim 50 miljoen euro op
24 okt 2025 om 08:25

Onward Medical heeft ruim 50 miljoen euro opgehaald met een kapitaalverhoging. Dit meldde het medtechbedrijf vrijdagochtend.

Via een onderhandse plaatsing bij institutionele beleggers van 11,3 miljoen nieuwe gewone aandelen werd 50,85 miljoen euro opgehaald, aldus het bedrijf.

De nieuwe aandelen werden aangeboden tegen een uitgifteprijs van 4,50 euro per aandeel.

Volgens Onward werd de kapitaalverhoging ondersteund door een sterke vraag van bestaande en nieuwe beleggers, waaronder Ottobock.

Met de kapitaalverhoging heeft Onward zich verzekerd van voldoende financiering tot “ten minste” het einde van 2026.

“We zijn van plan dit kapitaal te gebruiken om de commerciële activiteiten van ARC-EX uit te breiden en tegelijkertijd onze pijplijn verder te ontwikkelen met de geplande start van ons cruciale onderzoek naar het implanteerbare ARC-IM-systeem”, aldus CEO Dave Marver.

De handel in het aandeel Onward Medical lag sinds woensdagmiddag stil in afwachting van het resultaat van de kapitaalverhoging.

Koers Procter & Gamble

*

Wil je direct op de hoogte zijn van het laatste beursnieuws?

Schrijf je nu in voor onze gratis nieuwsbrief en mis niks!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.