Video: CM.com is ondergewaardeerd maar oprichter vreest niet voor overname
Het aandeel CM.com is ondergewaardeerd ten opzichte van sectorgenoten. Dit zei CEO Jeroen van Glabbeek van CM.com voor de camera van ABM Financial News op Beursplein 5.
Klik hier voor: CM.com is ondergewaardeerd maar oprichter vreest niet voor een overname
CM.com is in vier segmenten actief, waardoor een vergelijking met andere bedrijven volgens Van Glabbeek lastig is. CPAAS is de belangrijkste omzetstroom volgens de topman, en als je dit vergelijkt met sectorgenoten, dan zie je dat “wij ietwat ondergewaardeerd zijn ten opzichte van concurrenten”, aldus de CEO. Maar dit jaar is een deel van deze onderwaardering al ingelopen.
Bang voor een overname is Van Glabbeek niet. Samen met medeoprichter Gilbert Gooijers bezitten de twee nog altijd ongeveer 50 procent van de aandelen CM.com. “We zijn niet op de markt om overgenomen te worden.”

© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Financial News B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.