Beursnieuws
dinsdag, 27 december 2022 10:19
Uitzenduren onder grotere druk – ABU
In dit artikel vind u onder andere informatie over: Randstad,
Het aantal gewerkte uren in de Nederlandse uitzendsector is in de afgelopen weken opnieuw gedaald, terwijl de omzet ook niet meer steeg. Dit bleek dinsdag uit cijfers van brancheorganisatie ABU.
In periode 12, dat wil zeggen week 45 tot en met 48, namen de uitzenduren met 9 procent af en bleef de omzet gelijk ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. In periode 11 daalden de uren met 6 procent, maar toen steeg de omzet nog met 2 procent.
De administratieve sector zag de uren afgelopen periode met 18 procent afnemen, terwijl de omzet met 3 procent daalde.
In de technische sector daalde het aantal uren met 11 procent en de omzet met 2 procent.
In de industrie daalden de uren met 4 procent, maar steeg de omzet nog wel met 3 procent.
De koers van het aandeel Randstad noteert live op * met een verschil van *. De koers was gisteren op zijn hoogst 57,28 en op zijn laagst 54,54. Het aandeel had een slotkoers van 56,80.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: