Beursnieuws
dinsdag, 23 augustus 2022 11:04
Wereldwijd opnieuw minder staal geproduceerd
In dit artikel vind u onder andere informatie over: Arcelor Mittal, Bekaert NV/SA,
De mondiale staalproductie is ook in juli gedaald. Dit bleek dinsdag uit cijfers van brancheorganisatie World Steel Association.
In totaal maakten de 64 staalproducerende landen in juli 149,3 miljoen ton staal. Dat is 6,5 procent minder dan juli 2021. In juni daalde de productie al met 5,9 procent op jaarbasis.
In China, wereldwijd met afstand de grootste fabrikant van staal, daalde de productie in juli met 6,4 procent tot 81,4 miljoen ton.
In Rusland, de voormalige Sovjet-Unie en Oekraïne daalde de productie met 29,1 procent tot 6,4 miljoen ton.
In de EU was de daling 6,7 procent tot 11,7 miljoen ton, waarbij de productie in Duitsland met 2,0 procent terugviel.
De koers van het aandeel Arcelor Mittal noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
De koers van het aandeel Bekaert NV/SA noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: