Beursnieuws
maandag, 4 juli 2022 09:17
TomTom gaat samen met ministerie werken aan verkeersveiligheid
In dit artikel vind u onder andere informatie over: TomTom,
TomTom gaat samenwerken met het Nederlandse ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en vijf andere partners om de verkeersveiligheid in Nederland te verbeteren. Dit maakte de navigatiespecialist maandagochtend bekend.
TomTom gaat minstens drie jaar lang samenwerken met het ministerie, ANWB, Be-Mobile, Inrix, Hyundai en Kia om Nederlandse autobestuurders veiliger te laten rijden dankzij de verkeersdiensten van TomTom.
Er werden geen financiële details door TomTom gemeld.
De koers van het aandeel TomTom noteert live op * met een verschil van *. De koers was gisteren op zijn hoogst 7,53 en op zijn laagst 7,38. Het aandeel had een slotkoers van 7,45.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: