AEX *
Toegang tot al onze analyses en kooptips? Word abonnee

Hongaars veto desinvestering Aegon in strijd met fusieregels

Hongaars veto desinvestering Aegon in strijd met fusieregels
21 feb 2022 om 15:24

De Europese Commissie heeft geoordeeld dat het besluit van Hongarije om de verkoop van twee Hongaarse dochterbedrijven van Aegon aan Vienna Insurance Group tegen te houden, in strijd is met artikel 21 van de Europese fusieregels. Dit liet Brussel maandag weten.

Aegon bereikte in november 2020 een akkoord met VIG over de verkoop van zijn verzekerings-, pensioen- en vermogensbeheer activiteiten in Hongarije, Polen, Roemenië en Turkije voor 830 miljoen euro.

Nadat Boedapest de verkoop tegenhield, stapten Aegon en VIG naar de rechter in Hongarije. Maar daar kregen zij in september vorig jaar nul op het rekest.

Hongarije heeft tot 18 maart om het veto in te trekken. Anders kan de Europese Commissie een procedure starten bij het Hof van Justitie van de Europese Unie.


Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel:

Koers Aegon

*

Premium analyses

Altijd op de hoogte van de laatste Ontwikkelingen op de beurs!

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en mis niks!