Beursnieuws
dinsdag, 21 december 2021 09:46
Bol.com neemt belang in bezorger Cycloon
In dit artikel vind u onder andere informatie over: Ahold Delhaize,
Bol.com heeft een meerderheidsbelang verworven in fietsbezorger Cycloon. Dit maakte moederbedrijf Ahold Delhaize dinsdag bekend.
De transactie wordt naar verwachting in de eerste helft van 2022 afgerond. Financiële details werden niet gedeeld. Het huidige management van Cycloon wordt voortgezet en de bestaande aandeelhouders van Cycloon blijven als aandeelhouders betrokken.
Voor Cycloon werken 600 mensen die een bepaalde afstand tot de arbeidsmarkt hebben, op fysiek, mentaal of psychologisch vlak.
Liever wat actiever handelen?
Bekijk hier het aanbod van instrumenten voor het aandeel Ahold Delhaize |
![]() |
De koers van het aandeel Ahold Delhaize noteert live op € * met een verschil van %. De hoogste koers van de dag ligt op € * met het dieptepunt op € *.
Lees meer over de onderwerpen in dit bericht:
Match My View
Vind snel en gemakkelijk een beursproduct dat past bij uw strategie.
Profiteer van koersstijgingen of juist koersdalingen met onze handige selectietool. Selecteer een aandeel: