Update: banengroei VS tegenvallend

Arne Petimezas - 6 juli 2012, 14:38

Banengroei in juni 80.000. Gerekend was op een toename van 100.000. Herziening voor mei en april waren beperkt en de werkloosheid bleef staan op 8,2 procent.

In de VS is in juni het aantal banen in de niet-agrarische sector minder sterk gestegen dan verwacht. Dat blijkt uit cijfers van het ministerie van Arbeid.

 

Afgelopen maand nam het aantal banen toe met 80.000. Door Bloomberg geraadpleegde economen waren uitgegaan van een stijging van het aantal banen in juni met 100.000. 

 

De herzieningen voor mei waren tezamen netto 1.000 banen negatief. Het ministerie stelde het cijfer voor mei bij naar banengroei van 77.000 van banengroei van 69.000. April ging naar 68.000 van 77.000. 

 

De werkgelegenheid in de private sector steeg in juni met 84.000 banen, vergeleken met een banengroei van 105.000 in de voorafgaande maand. Economen waren hier uitgegaan van een banengroei van 100.000. De overheid schrapte per saldo 4.000 banen. 

 

De werkloosheid bleef staan op 8,2 procent. Er was gerekend op een werkloosheidspercentage van 8,2 procent.

 

Door: ABM Financial News.
Info@abmfn.nl
Hoofdredactie: +31(0)20-737 17 42
Redactie: +31(0)20-262 29 78

 

© Copyright ABM Online Solutions B.V.. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Online Solutions B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.

Nieuws

Fitch verlaagt outlook AkzoNobel

Gerede kans op downgrade na outlookverlaging.

Gisteren - Lees verder

Technische beeld AEX onveranderd

18 van de 25 AEX fondsen noteren boven het 40 weeks voortschrijdend gemiddelde.

Gisteren - Lees verder

Aalberts Industries stelt omwisselverhouding dividend vast

52 dividendrechten geven recht op 1 nieuw aandeel.

Gisteren - Lees verder

Galapagos lanceert nieuwe warrants

Warrantplan voor eigen personeel.

Gisteren - Lees verder

Ruim vier miljard euro naar Griekenland

EFSF keert 4,2 miljard euro uit aan Athene.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.