Beursblik: SNS Securities verlaagt waarderingen voor bouwbedrijven

Jasper Pool - 8 februari 2012, 08:49

SNS Securities verlaagt de waarderingen voor BAM, Ballast Nedam en Heijmans vanwege een daling van de bouwactiviteiten in Nederland de komende twee jaar.

SNS Securities verlaagt de waardering voor Nederlandse bouwbedrijven vanwege een daling van de bouwactiviteiten in Nederland. In 2012 en 2013 verwacht SNS Securities een daling van het bouw volume van respectievelijk 2,1 procent en 0,9 procent. Met name de vooruitzichten voor de belangrijke Nederlandse huizenmarkt zijn zwak. Pas in 2014 verwachten de analisten een voorzichtig herstel in de markt.

 

BAM krijgt een adviesverlaging van Buy naar Accumulate maar blijft het favoriete aandeel van de analisten in de sector dankzij het feit dat het bouwbedrijf de helft van zijn omzet buiten Nederland genereert. Met name de Duitse markt, waar BAM 9 procent van zijn omzet genereert, blijft er sterk bij liggen. Het koersdoel gaat van 6 euro naar 4 euro.

 

Ballast Nedam is wel grotendeels afhankelijk van de Nederlandse bouwmarkt. Ondanks dat het bedrijf volgens de analisten in een aantal interessante niche sectoren opereert, krijgt het een adviesverlaging van Accumulate naar Hold terwijl het koersdoel onveranderd blijft op 15 euro.

 

De analisten waarderen Heijmans af van Hold naar Reduce dankzij de grote blootstelling aan de Nederlandse huizenmarkt. Het koersdoel gaat van 14 euro naar 8 euro.

 

Door: ABM Financial News.
Info@abmfn.nl
Hoofdredactie: +31(0)20-737 17 42
Redactie: +31(0)20-262 29 78

 

© Copyright ABM Online Solutions B.V.. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Online Solutions B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

3 uren geleden - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

4 uren geleden - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

4 uren geleden - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

5 uren geleden - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

6 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
BALLAST ... toevoegen aan uw watchlist 11,71 -1,93% -0,23 11,94
BAM GROE... toevoegen aan uw watchlist 2,20 0,46% 0,01 2,19
HEIJMANS toevoegen aan uw watchlist 5,60 0,90% 0,05 5,55