Arne Petimezas - 3 februari 2012, 16:07
De inkoopmanagersindex voor de dienstensector steeg naar 56,8.Gerekend was op een index van 53,2. De meeste deelindexen, waaronder de nieuwe orders, lieten sterker groei zien.
De inkoopmanagersindex (PMI) van de Amerikaanse dienstensector is in januari toegenomen. Dat blijkt uit cijfers van het Institute for Supply Management. De PMI steeg in januari tot 56,8 van 53 in de voorgaande maand. Dat was hoger dan de verwachting. Economen geraadpleegd door Bloomberg hadden een index van 53,2 voorspeld.
Een indexcijfer van meer dan 50 geeft aan dat er sprake is van groei, terwijl een indexcijfer van minder dan 50 wijst op krimp.
Van de deelindexen nam de activiteitenindex afgelopen maand toe tot 59,5 van 55,9. De werkgelegenheidsindex kwam uit op 57,4 van 49,8. De prijsindex nam toe tot 63,5 van 62 en de index voor nieuwe orders steeg tot 59,4 van 54,6. De voorraadindex ging omhoog omlaag tot hoeveelheid van hoeveelheid.
Door: ABM Financial News.
Info@abmfn.nl
Hoofdredactie: +31(0)20-737 17 42
Redactie: +31(0)20-262 29 78
© Copyright ABM Online Solutions B.V.. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Online Solutions B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.