TA: ING laat veerkracht zien

Jasper Pool - 3 februari 2012, 11:40

ING breekt opwaarts uit de neutrale driehoek.

ING heeft dit jaar een sterke koersperformance neergezet en presteert beter dan de AEX gelet op de RSI in 2012 van ruim boven de 50. Door de schuldencrisis is de volatiliteit van het aandeel extreem hoog.


Afgelopen week is ING aanbeland op het niveau van voor het uitbreken van de schuldencrisis begin augustus 2011 toen de Griekse problemen de markt gingen beheersen. Vanaf de bodem van afgelopen september is ING 65 procent hersteld. In de grafiek zien wij een neutrale driehoek.


Het is een teken van kracht dat ING deze week opwaarts uit de driehoek breekt en sinds het begin van dit jaar boven zijn 20 daags voortschrijdend gemiddelde handelt.


ING blijft momenteel een dobbelfonds waarbij gespeculeerd kan worden op de ontknoping van de schuldencrisis. Op dit moment geven beleggers in ING aan dat ze vertrouwen hebben in een beheersbare oplossing voor de schuldencrisis.

 

 

Door: ABM Financial News.
Info@abmfn.nl
Hoofdredactie: +31(0)20-737 17 42
Redactie: +31(0)20-262 29 78

 

© Copyright ABM Online Solutions B.V.. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Online Solutions B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

3 uren geleden - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

4 uren geleden - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

4 uren geleden - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

5 uren geleden - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

5 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
ING GROEP toevoegen aan uw watchlist 4,80 -0,21% -0,01 4,81