Wall Street hogere opening tegemoet na macrocijfers

Joeri Zwart - 2 februari 2012, 14:50

wall_street_hogere_opening_tegemoet_na_macrociWekelijkse steunaanvragen daalden sterker dan verwacht en de arbeidsproductiviteit steeg in het vierde kwartaal.

Wall Street gaat naar verwachting hoger openen na meevallend macro-nieuws. Bedrijfscijfers lieten eveneens een positief beeld zien. Beleggers kijken nog uit naar een toespraak van Fed-voorzitter Ben Bernanke. Futures wijzen op een hogere opening van 0,2 procent, terwijl voor de bekendmaking van het macro-nieuws nog een lagere opening werd aangegeven.

 

Macrocijfers

Wekelijkse aanvragen voor werkloosheidsuitkeringen in de VS zijn sterker dan verwacht gedaald met 12.000 tot 367.000. Economen waren uitgegaan van een daling tot 370.000. De arbeidsproductiviteit in Amerika is in het vierde kwartaal met 0,7 procent op kwartaalbasis gestegen. In het derde kwartaal ging het nog om een stijging van 3,1 procent.

 

Bedrijfscijfers

Merck boekte over 2011 een omzet van 48,0 miljard dollar waar het vierde kwartaal 12,3 miljard dollar aan bijdroeg. Op jaarbasis lag de omzet daarmee 2 miljard dollar hoger en op kwartaalbasis 0,2 miljard dollar. Voor 2012 voorziet Merck een winst per aandeel van 3,75 tot 3,85 dollar. Sara Lee blijft op schema om in het vierde kwartaal van het huidige fiscale boekjaar de opsplitsing van het bedrijf af te ronden. De koffie en thee activiteiten lieten een dubbelcijferige groei zien, waar de vleesactiviteiten slechts een minieme stijging wisten te realiseren.

 

Door: ABM Financial News.
Info@abmfn.nl
Hoofdredactie: +31(0)20-737 17 42
Redactie: +31(0)20-262 29 78

 

© Copyright ABM Online Solutions B.V.. All rights reserved. Any redistribution, duplication or archiving prohibited. ABM Online Solutions B.V. and the provider of this website/application do not warrant the accuracy of any News Content provided and shall not be liable for any errors, inaccuracies or delays in the content, or for any actions taken in reliance thereon.

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

3 uren geleden - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

4 uren geleden - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

4 uren geleden - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

4 uren geleden - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

5 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.