Beursupdate: rustige dag op Beursplein 5

Robert du Bois - 6 september 2010, 14:25

Michael Jabroer van Mijn Effecten voorspelt een AEX op 340 punten voor het einde van de week.

De Amsterdamse beurs kabbelt voort. De bandbreedte waarbinnen de AEX zich beweegt is tussen de slotkoers van vrijdag (329,35 punten) en de 331 punten. Nu Wall Street maandag de deuren gesloten houdt in verband met Labor Day komt hierin vermoedelijk geen verandering.

 

AMG en Arcelor Mittal op winst

Op het Damrak is het AMG dat met een koerswinst van 2,1 procent de grootste stijger is. Ook staalreus Arcelor Mittal doet goede zaken. Het fonds dikt 1,1 procent aan. Ook Randstad ligt er weer goed bij (+1,1%), nadat de uitzender vrijdag na het positief ontvangen banencijfer uit Amerika al 2,4 procent won. Bij de dalers is het wederom Ordina dat een slechte dag heeft. De automatiseerder verliest 1,2 procent. Sinds augustus heeft de koers van Ordina flink moeten inleveren.

 

AEX richting 340 punten

Michael Jabroer van Mijn Effecten voorspelde al een rustige handelsdag. De handelaar denkt dat we vanaf dinsdag "weer omhoog kunnen". Jabroer heeft 340 op zijn vizier staan, maar weet dat dit een zware weerstand is.

 

Door: Robert du Bois, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

Gisteren - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

Gisteren - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

Gisteren - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

Gisteren - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
AEX INDEX toevoegen aan uw watchlist 292,76 0,23% 0,68 292,08