ING ziet bedrijfsinvesteringen weer toenemen

Max Steenwijk - 30 september 2010, 15:04

In 2010 is nog geen sprake van verbetering, maar in 2011 zorgen vervangingen voor een toename van de investeringen.

Bedrijfsinvesteringen staan op het punt weer toe te nemen. Na twee jaar van daling voorspelt het economisch bureau van ING voor volgend jaar weer een toename van de investeringen. Dit is het gevolg van meer vertrouwen onder ondernemers, zo meldt het onderzoeksbureau.De bouwsector blijft hierbij een negatieve uitzondering. De sector raakte relatief laat in de problemen als gevolg van crisis, maar heeft nu ook meer tijd nodig hieruit te komen.



De totale investeringen voor 2010 worden door ING geraamd op 87 miljard euro. Een daling van circa 4,2 procent. Voor 2011 zijn het vooral de vervangingsinvesteringen die "het tij moeten keren".

 

Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

Gisteren - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

Gisteren - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

Gisteren - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

Gisteren - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.