Top Duitse Dax op 6.294 punten

Eddy Schekman - 28 september 2010, 11:47

Slecht nieuws voor de AEX.

Het gaat de goede kant op met de Duitse economie. De consumenten hebben meer vertrouwen in de economie en deze zal dit jaar met 3% groeien. En hoe zit het met de DAX?
 
De economische ontwikkeling komt ook tot uitdrukking in een daling van de werkloosheid, later dit jaar tot beneden de 3 miljoen, en een lichte opleving van de consumptieve bestedingen.
 
Voor de haussiers is het jammer dat deze mooie vooruitzichten niet hebben geleid tot een doorbraak van de Duitse DAX door de 6.294, waar een dubbele top ligt. Dat vergroot de kans op een zwakke stemming die zal overwaaien naar de AEX. De DAX is 0,96% lager op 6.218,53. De ondergrens van de bandbreedte ligt op 6.000.

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

Gisteren - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

Gisteren - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

Gisteren - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

Gisteren - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
AEX INDEX toevoegen aan uw watchlist 292,76 0,23% 0,68 292,08