Max Steenwijk - 22 september 2010, 12:22
Infineon heeft de outlook voor het vierde kwartaal en het boekjaar 2009/2010 flink verhoogd vanwege beter dan verwachte verkopen van smartphones.
Chipfabrikant Infineon heeft de outlook voor het vierde dat eindigt op 30 september opwaarts bijgesteld. Het Duitse bedrijf meldt in een persbericht te rekenen op een omzetgroei van 15 procent. De marge bedraagt 18 tot 20 procent. Infineon stelt dat de hogere outlook is ingegeven door een “buitenproportioneel” hoge bijdrage van de draadloze activiteiten vanwege beter dan verwachte smartphoneverkopen.
Voor het gehele boekjaar voorspelt Infineon een omzetgroei van 50 procent bij een marge van 13 tot 14 procent.
Tijdens de presentatie van de derde kwartaalcijfers eind juli ging Infineon uit van “hoge enkelcijferige groei” van de omzet in het vierde kwartaal en een margestijging van 1 tot 2 procent. Daarbij voorspelde het bedrijf een toename van de jaaromzet van 40 procent en een lage dubbelcijferige marge.
Aandelen Infineon stijgen 2,0 procent. De DAX levert daarentegen 0,8 procent in.
Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93