Wall Street licht lager gesloten

Max Steenwijk - 23 augustus 2010, 07:20

Op een nieuwsluwe dag leverde de Dow Jones en de S&P in. De Nasdag wist een pas op de plaats te maken. Beleggers keken vooral na het bod van BHP op Potash. Er wordt gerekend op een biedingsoorlog.

Op Wall Street zijn de beurzen vrijdag met verlies gesloten. Handelaren hadden weinig nieuws voor handen en keken daarom vooral naar macrocijfers van de dagen ervoor. Donderdag bleek het aantal steunaanvragen gestegen, waar economen juist hadden gerekend op een daling. Lichtpuntje was het bod van BHP op Potash. Aandeelhouders kunnen hun stukken inleveren voor 130 dollar per aandeel. De koers van het aandeel steeg evenwel tot boven de 150 dolar. Aandeelhouders rekenen op een biedingsoorlog en vermoeden dat er nog wel een hoger bod van BHP dan wel een van zijn concurrenten komt.



Slotstanden


De Dow Jones verloor 0,6 procent op 10.214 punten. De breder samengestelde S&P-index leverde 0,4 procent in op 1.072 punten. Techbeurs Nasdaq tot slot eindigde met een stand van 2.180 op vrijwel dezelfde stand als de dag ervoor.

 

Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Correctie: Beoogde commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

2 uren geleden - Lees verder

Kleine winst AEX na meevallend consumentenvertrouwen VS

kleine_winst_aex_na_meevallend_consumentenvertZorgen om Spanje drukten het sentiment flink. Op weekbasis toch nette winst.

3 uren geleden - Lees verder

Beoogd commissarissen NedSense trekken zich terug

Een geschil met grootaandeelhouder leidde tot terugtrekken kandidaten.

3 uren geleden - Lees verder

Moeilijk jaar voor Holland Colours

Door margedruk lager resultaat. Geen outlook afgegeven.

4 uren geleden - Lees verder

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

5 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.