Beursblik: SNS verlaagt koersdoel Aegon

Arne Petimezas - 16 augustus 2010, 09:20

Analist Maarten Altena verlaagt het koersdoel naar 6 euro van 6,50 euro. Het advies blijft Buy.

NS Securities heeft het koersdoel voor Aegon verlaagd naar 6,00 euro van 6,50 euro. Het advies blijft onveranderd op Buy staan. Analist Maarten Altena stelt dat de markt, gezien de koersdaling van Aegon, teleurgesteld was over de afname van de kapitaalbuffer van de verzekeraar tot 3 miljard euro. Altena stelt dat de resultaten tot nog toe “sterk” zijn en verhoogd daarom zijn voorspellingen voor de verwachte winst per aandeel voor de boekjaren 2010, 2011 en 2012 naar respectievelijk 0,70; 0,68 en 0,78 euro per aandeel.


Over het terugbetalen van staatssteun stelt Altena dat een emissie voor de hand liggend is. De analist neemt dit echter niet mee in zijn taxaties omdat de huidige koers beneden de aandelenprijs van 5,25 euro in augustus 2009 is toen Aegon 1 miljard euro ophaalde met een emissie. Een emissie beneden de prijs van een jaar geleden zou aandeelhouders te veel benadelen, aldus Altena.



Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Beursagenda maandag 28 mei 2012

Een rustige tweede Pinksterdag met vrijwel alle beurzen gesloten. Op Euronext is wel handel.

44 minuten geleden - Lees verder

Jaarvergadering Witte Molen niet zonder slag of stoot

Aandeelhouders keurden slechts een deel van de agendapunten goed.

1 uur geleden - Lees verder

Verdere stijging consumentenvertrouwen VS

In mei nam de vertrouwensindex verder toe tot 79,3.

1 uur geleden - Lees verder

Beursblik: koersdoelverhoging Brill door SNS

SNS Securities verhoogt koersdoel naar 21,50 euro vanwege succesvolle transitie.

1 uur geleden - Lees verder

Futures Wall Street lager door Spanje

S&P 500 futures dalen 0,2 procent na berichtgeving dat de rijkste Spaanse regio hulp nodig heeft van Madrid, dat zelf onder vuur licht in de obligatiemarkt.

2 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
AEGON toevoegen aan uw watchlist 3,48 0,87% 0,03 3,45