Max Steenwijk - 6 juli 2010, 08:56
Naast dat Strating een belang nam, verhoogde Todlin zijn deelneming in Nedsense eveneens.
Adri Strating heeft een belang in Nedsense gemeld. Dit blijkt uit een melding in de Wet op het financiële toezicht (Wft.). Het kapitaalbelang van 7,36 procent wordt middelijk reëel gehouden waarbij het stemrecht eveneens 7,36 procent bedraagt. Het betreft een eerste melding van Strating. De meldingsplicht is ontstaan op 2 juli 2010.
Todlin NV verhoogde op 2 juli het kapitaalbelang in Nedsense naar 21,23 procent. Op 5 maart 2009 was dit nog 17,83 procent. Todlin houdt het belang rechtstreeks.
Wet Financiële Toezicht
De melding valt onder de Wet melding zeggenschap, die sinds 1 januari 2007 onder de overkoepelende Wet Financiële Toezicht valt. Volgens deze wet moeten aandeelhouders met een belang groter dan 5 procent elke wijziging in hun belang melden.
Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39