Nieuwe Steen draait breakeven

Arne Petimezas - 30 juli 2010, 08:37

Vastgoedbedrijf Nieuwe Steen boekte een totaal beleggingsresultaat van 0 euro per aandeel. Voor 2010 verlaagde Nieuwe Steen het verwachte directe resultaat per aandeel.

Vastgoedbedrijf Nieuwe Steen Investments (NSI) heeft in eerste helft van het jaar breakeven gedraaid. Het direct beleggingsresultaat steeg afgelopen halfjaar tot 26,8 miljoen euro van 25,5 miljoen euro in dezelfde periode vorig jaar. Het indirect resultaat beleggingsresultaat bedroeg -26,7 miljoen euro, vergeleken met -43,2 miljoen euro een jaar geleden. NSI moest afgelopen halfjaar voor 14,7 miljoen euro afboeken op de vastgoedportefeuille. Afwaarderingen op rentedragende instrumenten bedroegen 10,5 miljoen euro.


Per aandeel bedroeg het directe resultaat 0,67 euro en het indirecte resultaat -0,67 euro per aandeel. Daardoor kwam het totale beleggingsresultaat per aandeel uit op 0,00 euro.


De bruto huuropbrengsten daalden zeer licht tot 52,3 miljoen euro van 52,4 miljoen euro. De leegstand in de gehele vastgoedportefeuille bedroeg per 30 juni 10,4 procent, een stijging van 1,3 procentpunt op jaarbasis.


NSI meldt dat het economisch herstel zich niet vertaald heeft naar een verbetering van de bezettingsgraad van de kantorenportefeuille. Voor de rest van het jaar rekent NSI op dit niet vlak niet op verbetering.


Vanwege de uitgifte van nieuwe aandelen heeft NSI het verwachte directe beleggingsresultaat naar beneden bijgesteld tot van 1,24 tot 1,29 euro per aandeel van een range van 1,28 tot 1,37 euro per aandeel. Het vastgoedbedrijf meldt verder nog voor 70 miljoen euro beschikbaar te hebben voor het doen van aankopen.


Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Beursblik: resultaat ArcelorMittal daalt door lagere staalprijzen

ArcelorMittal ziet waarschijnlijk de EBITDA in het vierde kwartaal dalen met bijna tien procent vanwege lagere staalprijzen.

Gisteren - Lees verder

AEX breekt jaarrecord na sterke Amerikaanse macrocijfers

aex_breekt_jaarrecord_na_sterke_amerikaanse_maDe AEX sloot op de hoogste stand dit jaar, gesteund door meevallende banengroei in de VS en sterkere groei in de Amerikaanse dienstensector.

Gisteren - Lees verder

Beursblik: S&P verlaagt outlook Philips

Eventuele recessie in West-Europa drukt resultaat Philips in 2012.

Gisteren - Lees verder

Philips waarschuwt voor bod door TRC

Philips adviseert aandeelhouders niet in te gaan op het ongevraagde bod van TRC Capital Corporations.

Gisteren - Lees verder

Pharming krijgt toestemming voor emissie

In totaal mag Pharming 255 miljoen stukken uitgeven.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Zoeken op deaandeelhouder.nl

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
NIEUWE S... toevoegen aan uw watchlist 9,51 -1,96% -0,19 9,70