Wall Street richting hogere opening

Robert du Bois - 22 juli 2010, 14:55

Mooie bedrijfscijfers en hogere verwachtingen voor 2010 zorgen er voor dat woorden Bernanke snel vergeten zijn.

Wall Street stevent af op een flink hogere opening. Mooie bedrijfscijfers voorbeurs doen de waarschuwende woorden van Ben Bernanke van woensdag teniet. De Fed-bankier voorziet 'ongewoon onzekere' economische vooruitzichten. De groeiverwachting voor de Amerikaanse economie werd verlaagd naar 3,0 tot 3,5 procent.



Diverse ondernemingen presteerden boven verwachting en/of verhoogden hun outlook. Onder de verhogingen AT&T en UPS. Lilly en 3M wisten beter te presteren dan waar rekening mee werd gehouden. Travelers realiseerde een winstgroei, maar kon niet voldoen aan de voorspellingen van de analisten. Dit lukte Caterpillar wel. De CEO van het bedrijf denkt in de tweede helft van 2010 de productie te kunnen verhogen. Bij UPS rekent CFO Kuehn er toch op dat zijn onderneming meer omzet weet te maken en de winst te laten toenemen. Reden om de verwachte winst per aandeel met maar liefst 45 tot 50 procent te verhogen. Fondsen noteren voorbeurs op mooie koerswinsten.



Om vier uur volgen nog cijfers over de verkoop van bestaande woningen en de leading indicators. Voorbeurs werd al bekend dat de wekelijkse eerste steunaanvragen waren toegenomen, maar dat de verlengde aanvragen juist een stevige daling lieten zien.

 

Door: Robert du Bois, ABM Financial News.
Info@abmos.nl
Amsterdam: +31(0)20-845 40 59
Groningen: +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Futures Wall Street lager door Spanje

S&P 500 futures dalen 0,2 procent na berichtgeving dat de rijkste Spaanse regio hulp nodig heeft van Madrid, dat zelf onder vuur licht in de obligatiemarkt.

24 minuten geleden - Lees verder

Beursupdate: Damrak weer in het rood

AEX staat ondanks lichte verliezen voor de week nog in de plus.

1 uur geleden - Lees verder

Economie OESO-gebied groeit sterker in eerste kwartaal

Japan, Duitsland en de VS waren de motor van de groei.

2 uren geleden - Lees verder

Beursupdate: Damrak op winst na uitspraken Monti

AEX op weg naar kleine weekwinst na bloedrode handelsweek die de index 5 procent kostte.

3 uren geleden - Lees verder

Duitsland komt met zes puntenplan voor groei zwakke eurolanden

Structurele hervormingen als in Oost-Duitsland moet volgens Berlijn de crisis bezweren.

4 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.