Beurzen Azie sluiten verdeeld.

Arne Petimezas - 18 juni 2010, 11:09

De Nikkei sloot met licht verlies, terwijl de Hang Seng een redelijk winst boekten. Beide aandelenindexen boekten op weekbasis een nette winst.

De Nikkei is vandaag met een nipt verlies gesloten, maar op weekbasis won de index desondanks 3 procent. De Nikkei verloor vandaag vier honderdste procent op 9.9952,02 punten.  Een aantal tech-aandelen wist de profiteren van het koersrecord van Apple, dat gisteren op Wall Street 272,90 dollar waard was nadat het bedrijf meldde 600.000 orders van het nieuwe type iPhone te hebben ontvangen. Tokyo Electron en Avantest stegen beide 0,9 procent.


De Japanse regering heeft vandaag de verwachtingen voor de economie opwaarts bijgesteld vanwege toegenomen bedrijfsinvesteringen en aanwakkerende export. Volgens de regering worden “de fundamenten gelegd voor een duurzaam, zichzelf ondersteunend herstel”, meldt de zakenkrant Nikkei. De regering heeft zich als doel gesteld dat de Japanse economie dit decennium met 2 procent per jaar moet groeien.


De Chinese beurzen zijn vandaag verdeeld gesloten. De Shanghai Composite leverde 1,8 procent in. In Hongkong wezen financials de Hang Seng de weg omhoog. De index eindigde 0,7 procent lager op 20.286,71 punten. Over de verkorte handelsweek steeg de Hang Seng 2,1 procent.

 

Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

 

 

Nieuws

Beursupdate: Damrak weer in het rood

AEX staat ondanks lichte verliezen voor de week nog in de plus.

34 minuten geleden - Lees verder

Economie OESO-gebied groeit sterker in eerste kwartaal

Japan, Duitsland en de VS waren de motor van de groei.

1 uur geleden - Lees verder

Beursupdate: Damrak op winst na uitspraken Monti

AEX op weg naar kleine weekwinst na bloedrode handelsweek die de index 5 procent kostte.

1 uur geleden - Lees verder

Duitsland komt met zes puntenplan voor groei zwakke eurolanden

Structurele hervormingen als in Oost-Duitsland moet volgens Berlijn de crisis bezweren.

2 uren geleden - Lees verder

Beursblik: licht positief geluid Deutsche Post

Een analist van Nomura noemt herhalen outlook positief en ziet kansen dat postbedrijf verrast.

3 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
HANG SEN... toevoegen aan uw watchlist 18.713,41 0,25% 47,01 18.713,41
NIKKEI I... toevoegen aan uw watchlist 8.580,39 0,20% 17,01 8.563,38