Damrak lager van start

Arne Petimezas - 6 mei 2010, 08:46

damrak_lager_van_start-12De beurs van Amsterdam gaat naar verwachting lager openen nadat Wall Street gisteren het hoofd niet boven water wist te houden.

Het Damrak gaat lager van start nadat Wall Street woensdag in in de middaghandel afzakte naar een verlies. Gisteren leverde de AEX 1,51 procent op 330,78 punten.


De beurs van Tokio, die twee dagen gesloten was vanwege feestdagen, krijgt vandaag de correctie als gevolg van Griekenland te verwerken. De Nikkei ging met 3,27 procent onderuit op een slotstand van 10.695,69 punten. De Hang Seng verliest aan het einde van de handelsdag 1,1 procent.


Vandaag kwamen een groot aantal aan het Damrak genoteerde bedrijven met de kwartaalcijfers of een trading update. Maritieme dienstverlener Dockwise meldde rode cijfers voor het eerste kwartaal, waar analisten hadden gerekend op een lichte winst. Fugro zag de omzet in het eerste kwartaal met 10 procent dalen, conform de eigen verwachtingen. Voor de eerste helft van het jaar gaat de bodemonderzoeker uit van een lagere omzet en nettowinst.


Cruccell meldde vanochtend een contract te hebben gesloten met Unicef. Het biotechbedrijf gaat voor 110 miljoen dollar aan Quinvaxem leveren.


Wall Street

Wall Street bleef gisteren in de greep van de Europese schuldenproblematiek nadat beleggers vreesden dat de Griekse crisis overslaat naar Portugal en Spanje. Kredietbeoordelaar Moody's gooide olie op het vuur door te dreigen met een verdere ratingverlaging van Portugal. Beleggers hadden daardoor weinig oog voor het ADP-banenrapport en de ISM inkoopmanagersindex, die beide zich minder goed ontwikkelden dan verwacht.


De Dow Jones verloor ruim een half procent op 10.868 punten. De S&P500 en de Nasdaq raakten respectievelijk 0,7 en 0,9 procent aan waarde kwijt. De breder samengestelde S&P eindigde op een stand van 1.166 punten en de techindex stond aan het einde van de handelsdag op 2.402 punten.

 

Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

Nieuws

Spaanse toezichthouders leggen handel Bankia plat

De kosten voor de nationalisatie van de probleembank kunnen minstens 15 miljard euro bedragen.

22 minuten geleden - Lees verder

Griekse rederijen wederom wereldmarktleider

De winst in 2011 daalt door overcapaciteit.

45 minuten geleden - Lees verder

Uitzenduren Nederland dalen in eerste kwartaal

Uitzenduren daalden voor het derde kwartaal op rij.

1 uur geleden - Lees verder

Monti wil Duitsland overtuigen van belang eurobonds

Volgens Monti heeft Duitsland er geen belang bij indien een land uit de euro stapt.

1 uur geleden - Lees verder

Capital Research and Management Company meldt stemrecht in Cor Laboratories

Het gaat om een stemrecht van 9,71 procent.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
AEX INDEX toevoegen aan uw watchlist 294,76 0,92% 2,68 292,08
AMX INDEX toevoegen aan uw watchlist 480,59 1,05% 5,01 475,58