Man Group ziet omzet halveren

Max Steenwijk - 27 mei 2010, 09:11

De winst werd met een daling van 12 procent redelijk op niveau gehouden. Over de toekomst is het hedgefonds optimistisch gestemd.

Hedgefonds Man Group heeft donderdag bekend gemaakt een nettowinst van 405 miljoen dollar te hebben gemaakt over het fiscale jaar dat eindigde op 31 maart. De winst kwam hiermee 12 procent lager uit dan een jaar eerder. De omzet daalde nog veel sterker, met bijna de helft tot 1,35 miljard dollar. Man Group merkte op dat het een 'periode van significante kansen in de sector' waarneemt. Mede dankzij de overname van GLG Partners denkt het hedgefonds te  kunnen profiteren van een sterke concurrentiepositie. Op dit moment beheert Man een portefeuille van 39 miljard dollar.

 

Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

Nieuws

Capital Research and Management Company meldt stemrecht in Cor Laboratories

Het gaat om een stemrecht van 9,71 procent.

15 minuten geleden - Lees verder

Beursupdate: hogere opening AEX

Air France-KLM en Logica sterkste stijgers.

16 minuten geleden - Lees verder

Mecom meldt groter belang in Wegener

Het belang in Wegener werd met ruim 10 procent uitgebreid.

38 minuten geleden - Lees verder

Franse politiek bemoeit zich met reorganisatie van Air France

Franse minister wil dat gedwongen ontslagen worden vermeden.

51 minuten geleden - Lees verder

Beursblik: opkomende markten Philips tegenvallend

Een verlaging van de verwachtingen voor opkomende markten door Philips zijn volgens ABN AMRO een tegenvaller.

52 minuten geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.