Wall Street scherp lager van start

Joeri Zwart - 20 mei 2010, 14:51

wall_street_scherp_lager_van_startDe Amerikaanse beurzen gaan naar verwachting lager openen, terwijl de zorgen over Eurozone aanhouden.

Wall Street gaat vandaag een lagere opening tegemoet, terwijl de zorgen over de financieel zwakke landen van de eurozone aanhouden. Daar komt bij de beslissing van BaFin om naked short gaan verbieden. Beleggers maken zich zorgen over het mogelijke besluit van anderen Europese regeringen om ook naked short te gaan te verbieden. Slecht presterende technologie fondsen duwden de futures omlaag. De technologie-index Nasdaq noteerde rond de klok van 14:45 dan ook een verlies van 2,06 procent. De Dow Jones stond 1,62 procent in het rood, terwijl de breder samengestelde S&P 500 2,00 procent lager stond.

 

Stijgen van de eerste steunaanvragen in de VS

Eerste steunaanvragen in de Verenigde Staten zijn in de week eindigend op 15 mei met 25.000 gestegen tot 471.000. Het vierwekelijks voortschrijdende gemiddelde, dat minder volatiel is dan de wekelijkse aanvragen, nam toe met 3.000 tot 453.500. Het aantal verlengde steunaanvragen verminderde met 40.000 tot 4.600.000.

 

Vanmiddag om 16:00 uur zal uit de New York Empire Manufacturing Index blijken of de condities voor producenten in New York in mei zijn verbeterd of verslechterd. Om dezelfde tijd wordt ook bekend gemaakt of de leading indicators van de VS in april voor de dertiende maand op rij zijn gestegen. In maart steeg de index met 1,4 procent.

 

Door: Joeri Zwart, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

Nieuws

Shell mogelijk betrokken bij Russisch Shtokman project

Gazprom behoudt een belang van 51 procent in het project.

16 minuten geleden - Lees verder

Deflatie blijft probleem in Japan

Exclusief voedsel en energie daalden consumentenprijzen in april met 0,3 procent.

21 minuten geleden - Lees verder

Consumentenvertrouwen Duitsers onveranderd voor juni

Na een opwaartse herziening voor mei bleef het cijfer voor juni stabiel.

26 minuten geleden - Lees verder

Rabobank prepareert zich voor uitbreiding in Amerika

De bank wil inspelen op de grote financieringsbehoefte van boeren in het Middenwesten.

44 minuten geleden - Lees verder

Nieuwe Steen stelt interim dividend vast

Nieuwe Steen stelt een keuze dividend voor van 0,26 euro per aandeel.

49 minuten geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.