Deutsche Telekom buigt verlies om in winst

Arne Petimezas - 12 mei 2010, 12:23

Over de eerste drie maanden van 2010 boekte het Duitse bedrijf een winst van 0,8 miljard euro, tegenover een verlies van meer dan een miljard euro een jaar geleden.

Deutsche Telekom heeft in het eerste kwartaal van 2010 een nettowinst geboekt van 767 miljoen euro. Een jaar geleden leed het telecombedrijf nog een nettoverlies van 1,12 miljard euro. De omzet daalde met 0,6 procent tot 15,8 miljard euro.

 

Deutsche Telecom meldde dat de prestaties op de Duitse markt duidelijk zijn verbeterd. Op de thuismarkt groeide de omzet met 2,5 procent en steeg de EBTIDA met 8,8 procent. De Amerikaanse mobiele telefonie poot T-Mobile USA zag daarentegen de omzet met bijna 8 procent teruglopen tot 3,8 miljard euro.

 

Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

 

 

Nieuws

Beursagenda vrijdag 25 mei 2012

Een rustige beursagenda waarbij uit Europa en de VS cijfers voor het consumentenvertrouwen komen. 

10 minuten geleden - Lees verder

Wall Street sluit verdeeld

wall_street_sluit_verdeeld-21De markt vond steun in uitspraken van de Italiaanse premier Mario Monti over het blijven van Griekenland in de eurozone.

Gisteren - Lees verder

Beursupdate: AEX op Wall Street

ING was de grootste daler met een verlies van 0,5 procent.

Gisteren - Lees verder

Air France stopt met verlieslatende vluchten

Meer nadruk op Transavia France om te profiteren van toerisme.

Gisteren - Lees verder

Spyker geeft converteerbare obligatie uit

Er wordt voor bijna 10 miljoen euro aan obligaties uitgegeven door de sportwagenfabrikant.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.