Beursblik: koersdoel Gamma Holding omhoog

Max Steenwijk - 29 april 2010, 14:17

De onderneming doet het erg goed volgens Martijn den Drijver van SNS Securities. Reden om het koersdoel naar boven bij te stellen.

Gamma Holding doet het erg goed. Dat is de mening van Martijn den Drijver van SNS Securities. Den Drijver ziet op korte termijn de winst van het bedrijf toenemen, als gevolg van hogere volumes. Het marktaandeel van Gamma kan daardoor oplopen. De onderneming profiteert van de reorganisatie die plaatsvond. Bij de presentatie van de jaarcijfers ging CEO Jan Albers in op de problemen bij Gamma. "Het jaar dat achter ons ligt was in veel opzichten een moeilijk jaar, waarin stevige maatregelen moesten worden genomen. Bemoedigend is dat wij al in de tweede helft van het jaar de eerste vruchten van die maatregelen konden plukken. Wij verwachten dat de positieve trend in het bedrijfsresultaat zich in 2010 zal voortzetten." In 2009 zag Gamma het verlies verdubbelen tot 69 miljoen euro.

 

Na de eerste drie maanden van 2010 bleek het verlies vrijwel weggewerkt. Het netto groepsresultaatwas nog nipt negatief, 0,3 miljoen euro. In dezelfde periode een jaar eerder was dit echter een verlies van 2,4 miljoen euro.

 

Den Drijver stelt zijn koersdoel voor het fonds naar boven bij, van 17,50 naar 20,00 euro. De analist herhaalde zijn Kopen advies. Beleggers zetten het fonds donderdag 0,7 procent hoger op 12,38 euro.

 

Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

Nieuws

Wall Street sluit verdeeld

wall_street_sluit_verdeeld-21De markt vond steun in uitspraken van de Italiaanse premier Mario Monti over het blijven van Griekenland in de eurozone.

Gisteren - Lees verder

Beursupdate: AEX op Wall Street

ING was de grootste daler met een verlies van 0,5 procent.

Gisteren - Lees verder

Air France stopt met verlieslatende vluchten

Meer nadruk op Transavia France om te profiteren van toerisme.

Gisteren - Lees verder

Spyker geeft converteerbare obligatie uit

Er wordt voor bijna 10 miljoen euro aan obligaties uitgegeven door de sportwagenfabrikant.

Gisteren - Lees verder

Herstel op Damrak

Mogelijke nieuwe maatregelen ECB geven beleggers hoop. Griekenland bepaalt sentiment.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.