Imtech krijgt nieuwe orders uit zorgsector

Max Steenwijk - 22 april 2010, 07:39

Het gaat om orders uit de Nederlandse zorgsector ter waarde van meer dan 20 miljoen euro.

Imtech heeft bekend gemaakt dat het nieuwe orders in de Nederlandse zorgsector heeft ontvangen ter waarde van ruim 22 miljoen euro. Deze orders vormen een bevestiging van het feit dat technologie in het zorgproces steeds belangrijker wordt, aldus de technisch dienstverlener. In dit kader heeft Imtech samen met derden een nieuw industrieel technologieconcept bedacht met als titel 'stekkerbaar installeren'.

 

Toelichting CEO René van der Bruggen

'Technologie wordt in de zorg steeds belangrijker. De zorg staat immers voor de immense uitdaging om bij een toenemende zorgvraag als gevolg van vergrijzing steeds efficiënter en goedkoper te werken. De exploitatiekosten moeten omlaag, de beheersbaarheid beter, het onderhoud professioneler. Bovendien neemt het belang van ICT snel toe. Integratie van alle technologische oplossingen (de combinatie van elektrotechniek, ICT en werktuigbouw) vormt hét antwoord van Imtech op de kosten- en beheersproblematiek in de zorg. Daarnaast neemt ook de vraag naar technische kwaliteit toe. De zorgsector vraagt immers in toenemende mate om specifieke technologie die voldoet aan de strengste normen voor hygiëne en veiligheid. Imtech weet hier als deskundige technologiepartner goed op in te spelen.'

 

Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

Nieuws

Wall Street sluit verdeeld

wall_street_sluit_verdeeld-21De markt vond steun in uitspraken van de Italiaanse premier Mario Monti over het blijven van Griekenland in de eurozone.

Gisteren - Lees verder

Beursupdate: AEX op Wall Street

ING was de grootste daler met een verlies van 0,5 procent.

Gisteren - Lees verder

Air France stopt met verlieslatende vluchten

Meer nadruk op Transavia France om te profiteren van toerisme.

Gisteren - Lees verder

Spyker geeft converteerbare obligatie uit

Er wordt voor bijna 10 miljoen euro aan obligaties uitgegeven door de sportwagenfabrikant.

Gisteren - Lees verder

Herstel op Damrak

Mogelijke nieuwe maatregelen ECB geven beleggers hoop. Griekenland bepaalt sentiment.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
IMTECH toevoegen aan uw watchlist 20,44 1,54% 0,31 20,13