Canon doet bod Oce gestand

Max Steenwijk - 4 maart 2010, 08:54

Aandeelhouders krijgen tot 5 maart nabeurs de kans hun stukken alsnog aan te melden.

Nadat de Amsterdamse Ondernemingskamer woensdag het verzoek van twee activistische aandeelhouders afwees , deed Canon donderdag voorbeurs zijn bod van 8,60 euro per aandeel Oce gestand. Inmiddels is 71 procent van de stukken aangemeld en krijgen aandeelhouders die dit nog niet hebben gedaan tot 5 maart 17.30 uur de kans dit alsnog te doen. Op 9 maart wordt de betaling van 8,60 euro per aandeel voldaan.

 

Door: Max Steenwijk, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

 

 

Nieuws

Beursblik: resultaat ArcelorMittal daalt door lagere staalprijzen

ArcelorMittal ziet waarschijnlijk de EBITDA in het vierde kwartaal dalen met bijna tien procent vanwege lagere staalprijzen.

Gisteren - Lees verder

AEX breekt jaarrecord na sterke Amerikaanse macrocijfers

aex_breekt_jaarrecord_na_sterke_amerikaanse_maDe AEX sloot op de hoogste stand dit jaar, gesteund door meevallende banengroei in de VS en sterkere groei in de Amerikaanse dienstensector.

Gisteren - Lees verder

Beursblik: S&P verlaagt outlook Philips

Eventuele recessie in West-Europa drukt resultaat Philips in 2012.

Gisteren - Lees verder

Philips waarschuwt voor bod door TRC

Philips adviseert aandeelhouders niet in te gaan op het ongevraagde bod van TRC Capital Corporations.

Gisteren - Lees verder

Pharming krijgt toestemming voor emissie

In totaal mag Pharming 255 miljoen stukken uitgeven.

Gisteren - Lees verder
Meer nieuws »

Zoeken op deaandeelhouder.nl

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
OCE toevoegen aan uw watchlist 9,70 0,00% 0,00 9,70