Autoverkopen Nederland bijna terug op niveau voor recessie

Arne Petimezas - 3 februari 2010, 15:16

Afgelopen maand zijn er bijna 63.000 nieuwe personenauto`s geregistreerd. Dat is 5 procent beneden het niveau van voor de recessie.

In januari zijn in Nederland bijna 63.000 nieuwe personenauto's geregistreerd, zo blijkt uit cijfers van de Bovag, RAI en RDC. Dat is 12 procent meer dan in dezelfde maand vorig jaar en 5 procent minder dan in januari 2008, de laatste januari maand voor het uitbreken van de recessie.


Volkswagen was afgelopen maand het best verkochte merk met bijna 8.000 stuks en een marktaandeel van 12,6 procent. Toyota en Ford stonden op respectievelijk de tweede en derde plaats. Het beste verkochte model was de Volkswagen Golf (inclusief de Golf Plus) met 3.025 stuks.

 

Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Wekelijkse steunaanvragen onveranderd

Wekelijkse steunaanvragen kwamen uit op 370.000, in lijn met de verwachting van 370.000.

17 minuten geleden - Lees verder

Orders duurzame goederen stijgen minder sterk dan verwacht

Onderliggend was het rapport overwegend tegenvallend met een daling van de orders voor kapitaalgoederen en transportorders.

22 minuten geleden - Lees verder

Dividendvoorstel Stern Groep goedgekeurd

Aandeelhouders gingen tijdens een vergadering akkoord met het dividendvoorstel.

26 minuten geleden - Lees verder

Beursupdate: Damrak herstelt op hoop ECB-ingrijpen

De AEX stijgt 1 procent nadat een ECB-bestuurder hintte dat de centrale bank kan gaan ingrijpen. Ook putten beleggers hoop uit hogere Wall Street futures.

31 minuten geleden - Lees verder

Groot Egyptisch olieveld ontdekt door Eni

Veld heeft een potentie van 150 tot 250 miljoen vaten olie.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.