Uitzendsector start 2010 slecht

Robert du Bois - 24 februari 2010, 10:34

Zowel het aantal uren als de omzet in de uitzendsector namen in de eerste vier weken van 2010 af.

Het totaal aantal uren in periode 1 (week 1 – 4) daalde met 8 procent en de uitzendomzet nam ook af met 8 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dit meldde de ABU (Algemen Bond Uitzendondernemingen) woensdagochtend op haar website . Deze periode telde evenwel een werkbare dag meer ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, waardoor een correctie noodzakelijk was. Voor de medische sector gold dat het aantal uren daalde met 15 procent en dat de omzet met 11 procent afnam. De administratieve sector liet een daling zien van 13 procent in uren en ook 13 procent in omzet. De uren in de industriële sector vertoonden een daling van 2 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, de omzet daalde daar ook met 2 procent. Het aantal uren in de technische sector daalde met 11 procent in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar en de omzet daalde eveneens met 11 procent.

 

Door: Robert du Bois, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Groot Egyptisch olieveld ontdekt door Eni

Veld heeft een potentie van 150 tot 250 miljoen vaten olie.

27 minuten geleden - Lees verder

Duitse en Nederlandse lange rente naar nieuw dieptepunt

Door de aanhoudende eurozone crisis kelderen de 10-jaars rentestanden naar nieuwe bodemniveaus.

1 uur geleden - Lees verder

Update: Sterkere krimp industrie en dienstensector eurozone

Activiteit in de industrie en dienstensector kromp deze maand in het sterkste tempo in bijna drie jaar tijd. De inkoopmanagersindex zakte dieper weg in negatief territorium.

2 uren geleden - Lees verder

Grontmij plaatst resterende claims

Het bedijf plaatste de resterende claims voor 2,33 euro per stuk.

2 uren geleden - Lees verder

Facebook overweegt notering aan NYSE

Beleggers klagen social media bedrijf aan vanwege teleurstellende beursgang.

2 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.