Contract HITT aangevochten door concurrent

Arne Petimezas - 22 februari 2010, 17:53

Het Noorse Kongsberg is naar de rechter gestapt vanwege de aan HITT toegekende aanbesteding voor de levering van een verkeersregelingssysteem voor het Noordzeekanaal.

Het Noorse Kongsberg heeft een kort geding aangespannen tegen de aanbesteding van een contract dat door het ministerie van ministerie van Verkeer en Waterstaat is toegekend aan HITT. Dat meldt HITT in een persbericht. Het gaat om het contract voor de levering van een verkeersregelingssysteem voor het Noordzeekanaal. De zaak zal op 15 maart aanstaande voorkomen. HITT zegt een uitspraak in april te verwachten.


Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39

Nieuws

Update: Sterkere krimp industrie en dienstensector eurozone

Activiteit in de industrie en dienstensector kromp deze maand in het sterkste tempo in bijna drie jaar tijd. De inkoopmanagersindex zakte dieper weg in negatief territorium.

4 minuten geleden - Lees verder

Grontmij plaatst resterende claims

Het bedijf plaatste de resterende claims voor 2,33 euro per stuk.

18 minuten geleden - Lees verder

Facebook overweegt notering aan NYSE

Beleggers klagen social media bedrijf aan vanwege teleurstellende beursgang.

39 minuten geleden - Lees verder

Krimp economie Verenigd Koninkrijk sterker dan verwacht

Het BBP daalde voor het tweede kwartaal op rij met 0,3 procent, waarmee het land in een recessie verkeerd.

1 uur geleden - Lees verder

SABMiller boekt hogere winst dankzij opkomende markten

Bierbrouwer ziet verdere groei in opkomende markten.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
HITT toevoegen aan uw watchlist 4,55 0,00% 0,00 4,55