Goede opening van de maand voor Wall Street

Arne Petimezas - 2 februari 2010, 08:09

goede_opening_van_de_maand_voor_wall_streetDe belangrijkste indices van Wall Street wonnen gisteren meer dan 1 procent. Daarmee lijkt de Amerikaanse beurs de slechte jaaropening achter zich te laten.

Wall Street is gisteren met mooie winsten gesloten nadat beleggers hoop putten uit een beter dan verwacht inkoopmanagersindex van de Amerikaanse industrie. Daarmee begint Wall Street goed aan de maand februari, nadat de belangrijkste indices er in januari op zijn achteruitgegaan. Onder andere Exxon lag goed in de markt nadat de olie- en gasmaatschappij beter dan verwachte kwartaalresultaten neerzette. Het aandeel won meer dan 2,5 procent. Alcoa wist met een koersstijging van 0,7 procent wat verloren terrein terug te winnen. Op de Nasdaq was Apple de sterkste stijger met plus 1,4 procent


Slotstanden


De Dow Jones won 1,17 op 10.185,53 en de S&P sloot 1,43 procent hoger op 1.018,19 punten. De Nasdaq eindige op 2.171,20 punten, een winst van 1,43 procent.


Door: Arne Petimezas, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39 93

Nieuws

Grontmij plaatst resterende claims

Het bedijf plaatste de resterende claims voor 2,33 euro per stuk.

3 minuten geleden - Lees verder

Facebook overweegt notering aan NYSE

Beleggers klagen social media bedrijf aan vanwege teleurstellende beursgang.

25 minuten geleden - Lees verder

Krimp economie Verenigd Koninkrijk sterker dan verwacht

Het BBP daalde voor het tweede kwartaal op rij met 0,3 procent, waarmee het land in een recessie verkeerd.

1 uur geleden - Lees verder

SABMiller boekt hogere winst dankzij opkomende markten

Bierbrouwer ziet verdere groei in opkomende markten.

1 uur geleden - Lees verder

Beursblik: meest urgente problemen verholpen bij Grontmij

Een analist van SNS Securities blijft bij zijn Reduce advies vanwege de hoge waardering en operationele problemen.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.