Fortis-top ontwetend over verliezen bij overname ABN Amro

Robert du Bois - 12 februari 2010, 11:03

Fortis schatte de verliezen op zijn subprime portefeuille op 400 miljoen euro, maar hiervan was de raad van bestuur niet op de hoogte toen het een bod uitbracht op ABN Amro.

De overname van ABN Amro door Fortis kwam op het moment dat de Belgische bank het verlies op de portefeuille subprime-kredieten raamde op 400 miljoen euro. Deze informatie werd echter niet gedeeld met de raad van bestuur waardoor zij ontwetend waren over de naderende problemen. Dit meldt de Franstalige krant Le Soir vrijdag. Met deze wetenschap was de overname mogelijk niet doorgegaan, aangezien de financiering van het bod al lastig rond te krijgen was.

 

Door: Robert du Bois, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39 93

 

Nieuws

Hewlett-Packard schrapt tienduizenden banen

Koers van het techbedrijf stijgt fors na bekendmaking halfjaarcijfers.

5 minuten geleden - Lees verder

Producentenvertrouwen verder verslechterd in mei

Nederlandse producenten met name pessimistischer over orderpositie.

9 minuten geleden - Lees verder

Private sector Duitsland krimpt in mei

De inkoopmanagersindex voor de industrie en dienstensector daalde deze maand naar 49,6, de laagste stand in zes maanden tijd.

14 minuten geleden - Lees verder

Nederlandse werkloosheid stijgt verder in april

De stijging van de werkloosheid in april was relatief sterk.

15 minuten geleden - Lees verder

Beursupdate: herstel op Damrak

TomTom en ArcelorMittal leiden het herstel op het Damrak.

34 minuten geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
AGEAS toevoegen aan uw watchlist 1,33 -0,75% -0,01 1,34